Doświadczenie

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się szkołą jazdy, dla której nadrzędnym celem jest zadowolenie naszych kursantów i pozytywnie zdany egzamin państwowy. Do dyspozycji naszych kursantów oddajemy doskonale wyposażoną salę wykładową, jak również nowe auta i świetnie przygotowanych instruktorów, posiadających bardzo rozległą wiedzę merytoryczną i wyjątkowe doświadczenie w jeździe i szkoleniu przyszłych kierowców.

 

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie skutecznej, sprawnej i bezstresowej nauki jazdy samochodem; nasza praktyka sięga roku 1994, od kiedy najbardziej doświadczeni spośród naszych instruktorów szkolą przyszłych kierowców. Jako jedni z nielicznych umożliwiamy Ci naukę od najlepszych instruktorów z wieloletnim stażem i milionami przejechanych kilometrów.

Instruktorzy od których będziesz się uczył posiadają prawa jazdy kat. A,B,C,D,T,B+E,C+E,D+E oraz szeroki zakres uprawnień do szkolenia!!! U nas nie tylko nauczysz się prowadzić samochód. Zadbamy też o to, abyś potrafił przewidywać i właściwie oceniać sytuacje na drodze, jeździć bezpiecznie i ekonomicznie. Po zakończeniu nauki w naszej szkole będziesz pewnym uczestnikiem ruchu, a jazda będzie sprawiała Ci przyjemność.

Baza lokalowa

OSK oznaczone tablicami informacyjnymi. Szkolenia odbywają się w Iwaniskach, ul. Opatowska 33 lub w mieście powiatowym w Opatowie ul. 1-go Maja 20 lub w Staszowie ul. Długa 18.

Sala wykładowa wyodrębniona, wyposażona w miejsca do siedzenia ze stolikami, po jednym stanowisku egzaminacyjnym – komputery wraz z klawiaturami egzaminacyjnymi, tablice do pisania, plansze poglądowe ze znakami i sytuacjami drogowymi oraz aktualne akty prawne. Do obsługi OSK używany jest program TEST-OSK wersja 6.0 (na bieżąco aktualizowany).  

 

Do Państwa dyspozycji jest nasza sala wykładowa – dostępna przez cały czas dla kursantów – która jest wyposażona w najnowocześniejsze pomoce dydaktyczne w tym egzamin wewnętrzny firmy Image. Posiadamy do dyspozycji plac manewrowy wyłączony z ruchu innych pojazdów, utwardzony. Wyposażony w pachołki i tyczki, przystosowany do wykonywania manewrów jak na egzaminie państwowym.