Kat B

Drukuj

Kurs nauki jazdy kategoria B

 

KAT B (szkolenie na samochód osobowy)

Warunkiem uczestniczenia w kursie prawa jazdy kat. B jest:  ukończenie wymaganego minimalnego wieku: 17 lat i 9 miesięcy (wówczas zgoda opiekuna lub rodziców - dla osób niepełnoletnich); a także uzyskanie orzeczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do kierowania pojazdem;

Prowadzimy kursy i jazdy doszkalające – Toyota Yaris.

Zapraszamy na szkolenia do naszych sal wykładowych w Iwaniskach jak również w Opatowie.

Do szkolenia używamy Nowych pojazdów Toyota Yaris na których doszkalamy i prowadzimy kurs nauka jazdy. (Pojazdy są identyczne jak na egzaminie Państwowym w WORD Tarnobrzeg).

toyota

Szanowny kliencie sprawdź na jakiej Toyocie sie uczyłeś jeździć ... większość szkół nauki jazdy zakupiła najtańsze modele Toyot bez lusterek elektrycznych, świateł do jazdy dziennej czyli z wyposażeniem różnym od pojazdów stosowanych w WORD Tarnobrzeg.

Różnice są znaczące (dla osób nieobeznanych).

Kursy rozpoczynają się kilka razy w miesiącu – możliwość dołączenie do aktualnie trwających kursów (NIC się nie traci, gdyż wykłady przeprowadzane są w cyklu koła...podam Państwu przykład: dołączacie Państwo do grupy na 5 zajęciach – uczęszczacie z daną grupą na kurs - do „przysłowiowego" końca zajęć i od razu z nową grupą przychodzicie na pierwsze (wasze kolejne) 4 zajęcia na których nie byliście, w ten sposób będziecie mieli zaliczone całe wykłady.)

Jazdy umawiane są indywidualnie z instruktorami w godzinach ich pracy tj. 6-22 w ciągu całego tygodnia Nauka jazdy odbywa się w mieście egzaminacyjnym Tarnobrzeg.

Naszą kadrę szkoleniową stanowi 8 wysoko wykwalifikowanych instruktorów z dużym doświadczeniem i profesjonalnym systemem szkolenia, stawiających sobie za cel – dobre, tanie i rzetelnie wyszkolenie kursantów.

Nasi instruktorzy przechodzą selekcję - pracować mogą tylko najlepsi!

Stosujemy najlepszą jakość szkoleń:

- staramy się tak prowadzić wykłady, aby stanowiły dla Państwa najbardziej komunikatywną formę przekazu, co w znacznym stopniu ułatwi zrozumienie i zapamiętanie przekazywanych treści.

- jazdy praktyczne rozpoczynamy po teorii, - nasi Instruktorzy realizują jazdy od godziny 06:00 do 22:00.

- w każdej chwili można zmienić instruktora - wystarczy telefon do naszego biura lub kierownika Ośrodka.

- koszt kursu możesz rozłożyć na dowolną liczbę rat płaconych w trakcie trwania kursu (oprocentowanie jest 0% w okresie 3 miesięcy),

- organizujemy kursy dla szkół i zakładów pracy  i ze skierowań (w tym również z urzędu pracy (Oferty specjalne), dla osób zgłaszających kilka osób na kurs specjalne oferty i rabaty

- dwie godz. jazdy GRATIS

- zapraszamy na jazdy doszkalające na które można się zapisać w biurze lub bezpośrednio u instruktora,  po 45 zł/1h

- w trakcie trwanie kursu i jazd doszkalających jeździmy na terenie okolic, a także po trasach egzaminacyjnych!

Zapisy na kurs

Aby zapisać się na kurs prawa jazdy wystarczy, że zadzwonisz do nas i dowiesz się kiedy jest rozpoczęcie kursu, lub zapiszesz się teraz przez stronę internetową, a następnie kilka razy przyjdziesz na zajęcia teoretyczne, ...a na jazdy już instruktor w miarę możliwości podjedzie do Ciebie. Dla tych osób, które nie mają możliwości w momencie zapisu opłacenia pełnej kwoty za kurs proponujemy system ratalny. Dokonać pierwszej wpłaty w wysokości ok. 300zł, można to uczynić na pierwszym wykładzie – resztę w trakcie trwania kursu - Raty 0%.

Dziękujemy za zapoznanie się z Naszą ofertą i zapraszamy na kurs

Współpracujemy

cargokierowca.pl

2012 Polmot2 - B. Strona Centrum Szkolenia Zawodowego Kierowców, Projektowanie w Iwaniskach
Powered by Joomla 1.7 Templates