Kat C + E

Drukuj

Prawo jazdy kategoria C + E

 

Kat C+E (samochód ciężarowy wraz z przyczepą lub naczepą) po staremu C/E (E do C)

Prawo jazdy kategorii C+E uprawnia do kierowania zespołem pojazdów samochodowych o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 t (z wyjątkiem autobusu lub motocykla) z przyczepą (naczepą), a także ciągnikiem rolniczym z przyczepą lub przyczepami.

Warunkiem uczestniczenia w kursie prawa jazdy kat. C+E jest ukończone 21 lat, zdany egzamin Państwowy z kategorii C (lub posiadanie już prawo jazdy kategorii C) oraz uzyskanie orzeczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań zdrowotnych do uczestniczenia w kursie na prawo jazdy kategorii CE

Część praktyczna prowadzona jest na pojazdach Renault wraz z przyczepą typu tandem jak na egzaminie w WORD.

Prowadzimy kursy i jazdy doszkalające.

UWAGA Kursanci NIE Muszą ZDAWAĆ TEORII!

Kursy rozpoczynają się kilka razy w miesiącu – możliwość dołączenia do aktualnie trwających kursów

przy tej kategorii nie trzeba uczęsczać na wykłady.

Zajęcia praktyczne odbywają się na mieście, w okolicach WORD i na placu manewrowym WORD Tarnobrzeg. Jazdy umawiane są indywidualnie z instruktorami w godzinach ich pracy tj. 6-22 w ciągu całego tygodnia.

Naszą kadrę szkoleniową stanowią wysoko wykwalifikowani instruktorzy z dużym doświadczeniem i profesjonalnym systemem szkolenia, stawiających sobie za cel – dobre, tanie i rzetelnie wyszkolenie kursantów.

- staramy się tak prowadzić wykłady, aby stanowiły dla Państwa najbardziej komunikatywną formę przekazu, co w znacznym stopniu ułatwi zrozumienie i zapamiętanie przekazywanych treści.

-Kurs rozpoczynamy o dostarczeniu przez kursanta numeru kursanta wydanego przez Starostwo powiatowe

- w każdej chwili można zmienić instruktora - wystarczy telefon do naszego biura lub kierownika Ośrodka.

- koszt kursu możesz rozłożyć na dowolną liczbę rat płaconych w trakcie trwania kursu (oprocentowanie jest 0% w okresie 3 miesięcy),

- organizujemy kursy dla szkół i zakładów pracy i ze skierowań (w tym również z urzędu pracy (Oferty specjalne), - dla Osób zgłaszających kilka osób na kurs specjalne oferty

- zapraszamy na jazdy doszkalające w cenie 90 zł za godzinę (płatne u instruktora lub w biurze po wyjeżdżeniu),

Aby zapisać się na kurs prawa jazdy wystarczy, że zadzwonisz do nas i dowiesz się kiedy jest rozpoczęcie kursu, lub zapiszesz się teraz przez stronę internetową następnie kilka razy przyjdziesz na zajęcia teoretyczne, ...a na jazdy już instruktor w miarę możliwości podjedzie do Ciebie. Dla tych osób, które nie mają możliwości w momencie zapisu opłacenia pełnej kwoty za kurs proponujemy system ratalny. Dokonać pierwszej wpłaty w wysokości ok. 400zł, można to uczynić na pierwszym wykładzie – resztę w trakcie trwania kursu – Raty 0 %.

Dziękujemy za zapoznanie się z Naszą ofertą i zapraszamy na kurs

Współpracujemy

cargokierowca.pl

2012 Polmot2 - C + E. Strona Centrum Szkolenia Zawodowego Kierowców, Projektowanie w Iwaniskach
Powered by Joomla 1.7 Templates