Kat C

Drukuj

Kurs nauki jazdy kategoria C

 

KAT C (samochód ciężarowy powyżej 3,5 t)

Prawo jazdy kategorii C uprawnia do kierowania pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 t, z wyjątkiem autobusu, a także ciągnikiem rolniczym lub pojazdem wolnobieżnym.

Warunkiem uczestniczenia w kursie prawa jazdy kat. C jest:

- ukończone 21 lat

- prawo jazdy kategorii B

- orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do uczestniczenia w kursie na prawo jazdy kategorii C

- orzeczenie psychologiczne o braku przeciwwskazań zdrowotnych do uczestniczenia w kursie na prawo jazdy kategorii C

Kurs składa się z 20 godzin teorii, oraz 30 godzin jazdy.

Część praktyczna prowadzona jest na pojazdach marki RENAULT PREMIUM.

Kursy rozpoczynają się kilka razy w miesiącu – możliwość dołączenia do aktualnie trwających kursów (NIC się nie traci, gdyż wykłady przeprowadzane są w cyklu koła...)

Ta kategoria prawa jazdy obejmuje minimum 20 h teorii, mogą państwo bezpłatnie uczęszczać na cały cykl 30 godzin wykładów nie odpłatnie. Po wykładach wskazane jest zaliczenie egzaminu wewnętrznego.

Na zajęcia teoretyczne Nasi kursanci mogą uczęszczać w dowolnie wybranej sali wykładowej w Iwaniskach, Opatowie lub Staszowie. Zajęcia trwają około 2 tygodni najczęściej po trzy spotkania w tygodniu. Zajęcia praktyczne odbywają się na mieście, w okolicach WORD i na placu manewrowym. Jazdy umawiane są indywidualnie z instruktorami w godzinach ich pracy tj. 6-22 w ciągu całego tygodnia.

Naszą kadrę szkoleniową stanowią wysoko wykwalifikowani instruktorzy z dużym doświadczeniem i profesjonalnym systemem szkolenia, stawiających sobie za cel – dobre, tanie i rzetelnie wyszkolenie kursantów.

- staramy się tak prowadzić wykłady, aby stanowiły dla Państwa najbardziej komunikatywną formę przekazu, co w znacznym stopniu ułatwi zrozumienie i zapamiętanie przekazywanych treści.

- jazdy praktyczne rozpoczynamy po przeprowadzeniu godzin zajęć teoretycznych, nasi Instruktorzy realizują jazdy od godziny 06:00 do 22:00.

- w każdej chwili można zmienić instruktora - wystarczy telefon do naszego biura lub kierownika Ośrodka.

- koszt kursu możesz rozłożyć na dowolną liczbę rat płaconych w trakcie trwania kursu (oprocentowanie jest 0% w okresie 3 miesięcy),

- organizujemy kursy dla szkół i zakładów pracy i ze skierowań (w tym również z urzędu pracy (Oferty specjalne), - dla Osób zgłaszających kilka osób na kurs specjalne oferty

- zapraszamy na jazdy doszkalające w cenie 90 zł za godzinę (płatne u instruktora lub w biurze po wyjeżdżeniu),

SUPER Promocja kat. C+E (od razu po kursie kat. C rozpoczynamy kat. C+E koszt obu kursów - przy zapisie na oba TYLKO 4000zł )

Aby zapisać się na kurs prawa jazdy wystarczy, że zadzwonisz do nas i dowiesz się kiedy jest rozpoczęcie kursu, lub zapiszesz się teraz przez stronę internetową następnie kilka razy przyjdziesz na zajęcia teoretyczne, ...a na jazdy już instruktor w miarę możliwości podjedzie do Ciebie. Dla tych osób, które nie mają możliwości w momencie zapisu opłacenia pełnej kwoty za kurs proponujemy system ratalny. Dokonać pierwszej wpłaty w wysokości ok. 400zł, można to uczynić na pierwszym wykładzie – resztę w trakcie trwania kursu - Raty 0%.

Dziękujemy za zapoznanie się z Naszą ofertą i zapraszamy na kurs

Współpracujemy

cargokierowca.pl

2012 Polmot2 - C. Strona Centrum Szkolenia Zawodowego Kierowców, Projektowanie w Iwaniskach
Powered by Joomla 1.7 Templates