Kat A1

Drukuj

Kurs Nauki Jazdy Kategoria A1

 

Kategoria A1 oraz Motorowerowa

(Prawo jazdy na kat. A1 upoważnia do prowadzenia motocykla o pojemności do 125 cm3  wg nowej ustawy będzie zawierać się również w niej kategoria AM)

Warunkiem uczestniczenia w kursie prawa jazdy kat. A1 jest ukończenie wymaganego wieku: 15 lat i 9 miesięcy oraz uzyskanie orzeczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do kierowania pojazdem, a także posiadanie zgody rodzica lub opiekuna Zgoda Rodziców na kurs Prawo jazdy

Kurs wygląda tak samo jak w kategorii A czyli Kurs podstawowy to 30 godzin teorii oraz 20 godzin jazdy.

 

 Jeździmy pojazdami egzaminacyjnymi jest to YAMAHA YBR125 (tak jak WORD).

Szkolenie zawiera również szkolenie po mieście wraz z pojazdem asekuracyjnym, my nie jeździmy jak „niektórzy" na motocyklu z kursantem, to niebezpieczne dla kursanta!

Stosujemy zasadę jak na egzaminie 1 motocyklista + 1 samochód asekuracyjny z instruktorem „połączeni" zestawem radiotelefonów ze słuchawkami!

Należy pamiętać, że samochód asekuracyjny chroni motocyklistę podczas szkolenia po mieście. W sytuacji upadku zabezpiecza miejsce zdarzenia-blokuje ruch innych pojazdów. W szkoleniu imituje również warunki i realia zdawania egzaminu państwowego.

Nasza Szkoła Nauki Jazdy oferuje Państwu przejazd trasami egzaminacyjnymi i jazdy po mieście dla każdego uczestnika naszych kursów kat A,A2,A1 i AM, abyście Państwo nie obawiali się egzaminu państwowego..

Aby zapisać się na kurs prawa jazdy wystarczy, że zadzwonisz do nas i dowiesz się kiedy jest rozpoczęcie kursu, lub zapiszesz się przez stronę internetową, a następnie kilka razy przyjdziesz na zajęcia teoretyczne, ...a na jazdy już instruktor podjedzie do Ciebie. Dla tych osób, które nie mają możliwości w momencie zapisu opłacenia pełnej kwoty za kurs proponujemy system ratalny.

Dokonać pierwszej wpłaty w wysokości ok. 300zł, można to uczynić na pierwszym wykładzie – resztę w trakcie trwania kursu - Raty 0 %.

 

Współpracujemy

cargokierowca.pl

2012 Polmot2 - A 1. Strona Centrum Szkolenia Zawodowego Kierowców, Projektowanie w Iwaniskach
Powered by Joomla 1.7 Templates